امکانات و تجهیزات

شرکت خط صبا به منظور حمل و جابجایی محمولات مشتریان از تجهیزات و امکانات ویژه ای استفاده می نماید. تجهیزات و امکانات شرکت حمل و نقل بین المللی خط صبا شامل ۲۵۵ دستگاه کشنده بنز و اسکانیا و ۵۰۰ دستگاه انواع تریلر (از قبیل تانکر، چادری، کمپرسی، لبه دار و …) و مجهز به سیستم ردیاب ماهواره ای (GPS) می‌باشد. همچنین ناوگان حمل کالاهای ترانزیتی این شرکت مجهز به سیستم های ردیابی جهانی نیز می‌باشد. این شرکت در زمینه ارائه خدمات جابجایی و حمل و نقل کالا به اقصی نقاط ایران و جهان فعالیت می‌نماید.

علاوه بر امکانات ذکر شده، این شرکت دارای پایانه ای به وسعت 14 هکتار در کنار محور ترانزیتی آزاد راه کرج –قزوین در حد فاصل کمالشهر کرج می باشد.

همچنین شعب و نمایندگی های شرکت حمل و نقل بین المللی خط صبا در شهرهای بندر عباس، بندر امام خمینی(ره)، پایانه اکبر آباد تهران، بندر انزلی و مرز های بازرگان، حاج عمران، باشماق و پرویزخان اماده‌ی ارائه خدمات به مشتریان محترم می‌باشند.

این شرکت با دارا بودن بیش از 300 نفر پرسنل کار آزموده و متخصص امکان ارائه خدمات در شکلی نوین را دارا بوده و با نظارت دقیق و مستمر و ایجاد سیستم های کنترل کیفیت خدمات، سعی در جلب نظر مشتریان خود دارد.